Lietuvos U17 III etapo rezultatai

2022 m. Gruodžio mėnesio varžybas užbaigė Lietuvos jaunių U17 III etapas Kaune. Beveik pusšimtis jaunių fechtuotojų kovojo dėl prizinių vietų bei reitingo taškų.

Merginų špagos grupėje nenugalima buvo Kamila Jonynaitė. Pasibaigus pogrupiams tapo varžybų favorite, o atkrintamosiose po pergalingos kovos finale laimėjo nugalėtojos titulą. Sidabro medalį iškovojo Sofija Zavjalova, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo iki lemtingos finalinės kovos, kurioje pralaimėjo 14:10, pasibaigus dvikovai skirtam laikui. Bronzos medaliais pasipuošė Patricija Vitonė, atkrintamąsias pradėjusi iš 7 reitingo pozicijos ir Milda Stojanaitė pogrupyje pralaimėjusi vieną dvikovą.

Vaikinų grupė varžybų nugalėtoju tapo Mindaugas Sipavičius. Pralaimėjęs vieną kovą pogrupyje, atkrintamosiose sėkmingai nukeliavo iki finalo, kuriame įveikė varžybų favoritą 15:7. Antrąją vietą ir sidabro medalį laimėjo Rytis Rauktys, nepatyręs pralaimėjimo kartėlio iki pat finalo. Bronzos medalius laimėjo Benas Šimkevičius ir Daniel Volkov, pogrupiuose laimėję po 4 kovas iš 6.