Lietuvos U20 čempionai – L. Kalininas ir I. Stavickaja

2020 m. Sausio 4 d. Kaune vyko pirmosios šių metų varžybos – Lietuvos Jaunimo iki 20 m. čempionatas. Dėl čempiono vardo kovėsi beveik pusšimtis vaikinų ir merginų.

Kovas pradėjo merginos. Lygių sau neturėjo Ivona Stavickaja, kuri nugalėjusi visas varžoves pogrupyje, atkrintamosiose gavo 1 reitingo numerį, kurį išlaikė iki pat varžybų pabaigos. Finalinėje kovoje nugalėjusi komandos draugę – Lurdę Grabovskytę rezultatu 15:8, I. Stavickaja džiaugėsi Lietuvos U20 čempionės vardu. Sidabro medalis atiteko L. Grabovskytei, trečiąsias vietas iškovojo Karina Prokopovič ir Aušrinė Šimkutė. Iš viso dalyvavo 22 sportininkės.

Vaikinų grupėje čempionu tapo varžybų favoritas Leonardas Kalininas. Pogrupyje nesunkiai įveikęs visus varžovus, atkrintamosiose taip pat nepaliko vilčių priešininkams. Finale 15:13 įveikęs Titą Puroną, L. Kalininas džiaugėsi čempiono vardu bei svarbiais reitingo taškais. Sidabro medalį laimėjo Titas Puronas, bronzos medalius iškovojo Mindaugas Sipavičius ir Alanas Rynkevič. Iš viso dalyvavo 24 fechtuotojai.

Visus rezultatus galite rasti – merginų, vaikinų.