Lietuvos U20 fechtavimo 1-ojo etapo taurės rezultatai

Spalio 6 d. Kaune vyko Lietuvos U20 pirmasis taurės etapas. Vyko labai įtemptos ir azartiškos kovos.

Merginų grupėje startavo 23 fechtuotojos iš Vilniaus ir Kauno klubų. Varžybų nugalėtoja tapo Monika Rėkutė, kuri pogrupyje laimėjo visas kovas, atkrintamosiose taip pat neturėjo sau lygių. Finale nugalėjusi Oliviją Mašalo iškovojo aukso medalį. O. Mašalo iki finalo taip pat nepralaimėjo nei vienos kovos, tačiau buvo sustabdyta M. Rėkutės ir teko puoštis sidabro medaliu. Bronzos medaliais džiaugėsi Lurdė Grabovskytė ir Liepa Zaronskytė.

Vaikinų grupėje, tarp 22 fechtuotojų, stipriausias buvo Leonardas Kalininas, kuris įveikė visus varžovus pogrupyje ir atkrintamosiose, bei apgynė savo Lietuvos U20 čempiono titulą. Sidabro medalis atiteko Dominykui Bartaškai, kuris tik finale nusileido L. Kalininui. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius iškovojo A. Rinkevič ir Rokas Jukna.

Dabar fechtuotojai įtemptai ruošis Šiaurės Šalių fechtavimo jaunimo ir jaunių čempionatui, kuris jau Spalio 20-21 d. Vyks Vilniuje, Žemaitės g. 6. Lengvosios atletikos manieže.