M. Narbutaitė – Allstar turnyro nugalėtoja

2019 pirmąjį vasario savaitgalį Frankfurte (Vokietijoja) vyko Allstar U14 turnyras, kuris surinko per 60 fechtuotojų iš Vokietijos, Armėnijos, Brazilijos ir Lietuvos.

Varžybos buvo vykdomos dviejų ratų sistema, pirmasis pogrupis skirtas reitingo numeriui gauti pagal kurį sudaromas antrasis pogrupis. Po pogrupių vyksta atkrintamosios kovos. Monika Narbutaitė tiek pirmąjame, tiek antrąjame pogrupyje pralaimėjo tik po vieną kovą. Atkrintamosiose dėl patekimo į 32 Monika nesunkiai 10:2 įveikė vokietę L. Spenhoff, dėl 16-uko 10:4 nugalėjo vokietę S. Trunk. Patekimas į 8 irgi buvo galingas, įveikta vokietė J. Gonano rezultatu 10:2. Nugalėjusi 10:5 kovoje dėl pusfinalio, Monika užtikrintai vėliau žengė į finalą palenkusi vokietę L. Amian rezultatu 10:6. Finale laukė brazilė G. Giordano. Po labai permainingos ir įtemptos kovos, Monika įveikė priešininkę 10:9 ir džiaugėsi iškovojusi nugalėtojos titulą.

Allstar yra vienas pagrindinių fechtavimo inventoriaus gamintojų ir remėjų, tad labai džiaugiamės Monikos pasirodymu. Taip pat primename, kad tai ne vienintelis nustebinęs M. Narbutaitės pasirodymas, praėjusiais metais ji iškovojo sidabro medalį Europos U14 etape!