Suaugusiųjų III etapo ir U23 čempionato rezultatai

Savaitgalį Kaune, geriausi Lietuvos fechtuotojai, kovėsi III suaugusiųjų fechtavimo taurės etape. Tuo pat metu vyko įskaitinis U23 amžiaus grupės čempionatas.

Moterų grupėje geriausiai sekėsi Lurdei Grabovskytei. Pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą ir atkrintamosiose startavusi su 6-u reitingo numeriu, sėkmingai įveikė priešininkes ir nukeliavo iki finalo. Kovoje dėl aukso, rezultatu 15:11 įveikė varžybų favoritę ir laimėjo pirmąją vietą. Sportininkė, taip pat, iškovojo U23 čempionės titulą. Sidabro medalį laimėjo Viktė Ažukaitė, neturėjusi pralaimėjimų iki pat finalo. Bronzos medalius laimėjo Živilė Žilionė ir Kamila Jonynaitė (sidabro medalis įskaitiniame U23 čempionate). Trečiąsias vietas U23 čempionate laimėjo Olivija Mašalo ir Olga Lytvynenko (UKR). Iš viso varžybose kovėsi 33 sportininkės.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Arnas Salokas, pogrupyje įveikęs penkis priešininkus iš šešių, atkrintamosiose varžovams nepaliko jokių vilčių. Kovoje dėl patekimo į finalą įveikė pirmąjį varžybų reitingą turėjusį Tomą Makarovą 15:13, finale, tokiu pat rezultatu iškovojo nugalėtojo taurę. Sidabro medalį laimėjo Daumantas Malinauskas, iki pat finalinės kovos neturėjęs pralaimėjimų. Bronzos medalius laimėjo Tomas Makarovas ir Titas Puronas. Įskaitiniame U23 čempionate, auksą laimėjo Daumantas Malinauskas, sidabrą – Titas Puronas, bronzą – Dzastinas Jasiulevičius ir Demjanas Filonas. Iš viso varžybose jėgas matavosi 40 fechtuotojų.

Visus rezultatus galite rasti – MOTERŲ, VYRŲ.