U20 I etapą laimėjo K. Jonynaitė ir D. Filon

2022 m. Spalio pirmą sekmadienį Vilniuje špagas žvangino jaunimo iki 20 m. fechtuotojai. Itin atkakliose dvikovose sportininkai rinko pirmuosius sezono reitingo taškus bei kovėsi dėl nugalėtojo titulo.

Merginų grupėje aukso medalį laimėjo Kamila Jonynaitė. Vieną pralaimėjimą pogrupyje patyrusi fechtuotoja, gavo 5-ą reitingo numerį atkrintamosiose. Kovose iki 15 dūrių, priešininkėms nepaliko jokių vilčių. Užtikrintai nukeliavusi iki finalo, 15:9 įveikė varžovę ir tapo pirmojo Lietuvos U20 etapo laimėtoja. Antrąją vietą ir sidabro medalį laimėjo Monika Narbutaitė, be pralaimėjimų kovojusi iki pat lemtingos dvikovos. Bronzos medaliai atiteko 2-ą reitingo numerį turėjusiai Anastasijai Pylinovai ir iš 8-os reitingo vietos pakilusiai Sofijai Zavjalovai. Iš viso dalyvavo 24 merginos.

Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Demjan Filon, jau po pogrupių buvęs varžybų favoritu. Vieną po kito įveikęs priešininkus, finale nugalėjo 15:8. Sidabro medalį laimėjo Džastinas Jasiulevičius, iki finalinės kovos taip pat nepatyręs pralaimėjimo kartėlio. Bronzos medaliais kaklus papuošė Daniel Sosna pralaimėjęs vieną kovą pogrupiuose ir Lukas Gaudiešius atkrintamosiose pakilęs net iš 12 reitingo pozicijos. Iš viso varžėsi 21 sportininkas.

Visi varžybų rezultatai: MERGINOS / VAIKINAI