U23 etapas Miodlinge

2018 metų Gruodžio 1-2 d. Miodlinge (Austrija) vyko Europos U23 vyrų ir moterų etapas, kuriame dalyvavo keturi Lietuvos sportininkai – Viktė Ažukaitė, Lukas Minkevičius, Arnas Salokas ir Povilas Markevičius.

Varžybas pradėjo vyrai. L. Minkevičius laimėjo 3 kovas iš 6 galimų, P. Markevičius ir A. Salokas po 2 iš 6. Atkrintamosiose visi kovėsi dėl patekimo į 64. L. Minkevičius rezultatu 15-8 įveikė rusą V. Andriyaskiną, P. Markevičius laimėjo prieš olandą L. Kirkels. A. Salokui deja nepavyko įveikti slovako A. Duduc, galutinėje įskaitoje A. Salokas užėmė 69 vietą. Prasiveržti į geriausiųjų 32 nepavyko, L. Minkevičius pralaimėjo rusui N. Polozhintsev, o P. Markevičius – šveicarui A. Bayard. Galutinėje įskaitoje atitinkamai užimtos 61 ir 64 vietos. Iš viso dalyvavo 100 sportininkų iš visos Europos.

Sekmadienį startavo V. Ažukaitė. Pogrupyje sportininkė laimėjo 4 kovas iš 6 galimų ir atkritamosiose gavo 18 vietą, tai leido praleisti pirmąjį etapą ir iš karto patekti tarp geriausiųjų 64. Deja, kova dėl 32 nebuvo sėkminga. V. Ažukaitė rezultatu 15:11 pralaimėjo serbei K. Knezevic ir galutinėje įskaitoje užėmė 37 vietą tarp 84 fechtuotojų.