V. Ažukaitė Pasaulio taurėje – tarp 64 geriausiųjų

Katovicuose (Lenkija) paskutinį gegužės savaitgalį surengtoje Pasaulio
fechtavimo suaugusiųjų taurėje, Lietuvą atstovauti vyko šių metų Lietuvos čempionė – Viktė Ažukaitė.

Pogrupyje užtikrintai įveikusi varžoves iš Japonijos, Ukrainos, Lenkijos ir Šveicarijos, atkrintamąsias pradėjo turėdama 33-ą reitingo numerį. Pirmojo rato kovoje, Viktė Ažukaitė nesunkiai, 15:10 įveikė lenkę C. Cieslik ir užsitikrino vietą geriausiųjų 96-uke. Antrojo rato kova dėl patekimo į geriausiųjų 64 buvo itin atkakli. Po dramatiškos kovos vos vienu tašku įveikusi varžovę iš Italijos S. M. Kowalczyk, lietuvė pateko į antrąją varžybų dieną, kurioje laukė kova su este K. Kuusk. 29-ąją vietą Pasaulio reitinge užimanti sportininkė šį kartą įrodė savo pranašumą ir įveikė lietuvos atstovę 15:12. Galutinėje įskaitoje Viktė Ažukaitė užėmė 48-ą vietą iš 191 dalyvių.