Studentų čempionatą laimėjo LSU sportininkai

2021 Spalio paskutinį šeštadienį, Kaune, vyko Lietuvos studentų fechtavimosi čempionatas.

Moterų špagos rugtyje triumfavo Lietuvos Sporto Universiteto (LSU) studentė Olivija Mašalo. Pogrupyje laimėjusi 3 kovas iš 5, atkrintamosiose sėkmingai nukeliavo iki finalo. Kovoje dėl pirmosios vietos 15:13 įveikė varžovę ir laimėjo aukso medalį, bei komandinius taškus atstovaujamam universitetui. Sidabro medalį laimėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentė Ivona Stavickaja. Pogrupyje laimėjusi 4 kovas iš 5, finale turėjo pripažinti O. Mašalo pranašumą. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Vilniaus Universiteto (VU) sportininkė Aistė Seniutaitė ir Mykolo Romerio Universiteto (MRU) fechtuotoja Patricija Ščetko.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo, taip pat, LSU studentas Rokas Jukna. Porgupyje laimėjęs visas kovas, atkrintamosiose nesunkiai nukeliavo iki finalo. Kovoje dėl aukso, po dramatiškos kovos, 15:14 įveikęs priešininką, džiaugėsi nugalėtojo titulu. Sidabro medalį laimėjo VU atstovaujantis fechtuotojas Alan Rynkevič. Bronzos medalius laimėjo VU sportininkas Jurgis Atroškevičius ir LSU studentas Aivaras Kazlas.