O. Mašalo 40-ta Pasaulio fechtavimo čempionate

Pasibaigė Pasaulio fechtavimo čempionatas. Asmeninėse moterų varžybose geriausiai sekėsi O. Mašalo kuri pogrupyje laimėjo 5 kovas iš 6 ir iš karto pateko į geriausiųjų 64, bet kovoje dėl 32 teko pripažinti Vengrijos atstovės pranašumą. Galutinėje įskaitoje užėmė 40-tą vietą tarp 116 fechtuotojų. V. Ažukaitė pogrupyje laimėjo 3/5, P. Bajorūnaitė 2/6. Abi fechtuotojos pralaimėjo dėl patekimo į 64 ir atitinkamai 66 ir 86 vietas. Vyrų asmeninėse varžybose J. Stalmakov pogrupyje laimėjo 2/6, tačiau kova dėl 64 buvo lemtinga. Galutinėje įskaitoje užimta 129 vieta tarp 170 dalyvių. V. Salėčiui deja nepavyko įveikti atrankos barjero.

Moterys taip pat pirmą kartą suaugusiųjų kategorijoje startavo komandinėse varžybose, kuriose susitiko su italėmis. Susitikimą pralaimėjo, bet džiaugiamės, kad mūsų jauna komanda po biški ruošiasi ir tobulėja. Pasaulio čempionato pabaiga žymi ir dar vieno sezono pabaigą. Dabar keletą savaičių pailsėję vėl kibsim į treniruotes ir į naują sezoną grįšim su naujomis jėgomis.