Jaunimo taurės I etapo nugalėtojai – M. Medišauskas ir A. Vergnes

2021 Rugsėjo 25 d. Kaune vyko pirmasis Lietuvos jaunimo fechtavimo taurės etapas.

Merginų grupėje nugalėtoja tapo Prancūzijoje gyvenanti lietuvė Anna Vergnes. Pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą, atkrintamosiose pademonstravo savo pranašumą. Finale 13:11 įveikusi varžovę, laimėjo aukso medalį. Sidabro medalį laimėjo Aušrinė Šimkutė, pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą, į finalą pateko po dramatiškos kovos 7:6 nugalėjusi varžybų favoritę, Lurdę Grabovskytė, kuri pasibaigus pogrupiams buvo pirmas varžybų reitingas. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Anastasija Pylinova ir Lurdė Grabovskytė.

Vaikinų špagos rungtyje aukso medalį iškovojo Matas Medišauskas. Pogrupyje patyrus vieną pralaimėjimą, atkrintamosiose šypsojosi sėkmė. Finale įveikus varžovą 15:14, M. Medišauskas džiaugėsi pirmąja vieta. Sidabro medalį laimėjo Makar Lozenko, bronzos medaliai ir trečiosios vietos teko Alan Rynkevič ir Demjan Filon.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus!

Visus rezultatus galite rasti: Merginų, Vaikinų.

O jau Spalio gale, U13, U15, U17 ir U20 sportininkai vyks į Šiaurės Šalių čempionatą Suomijoje. Varžybų informacija – ČIA