Lietuvos U23 čempionai – L. Grabovskytė ir L. Kalininas

2021 m. Balandžio 17 d. Šeštadienį, Vilniuje vykso Lietuvos fechtavimo U23 čempionatas.

Pirmosios startavo merginos. Nugalėtoja tapo Lurdė Grabovskytė, pogrupyje įveikusi visas varžoves, priešininkėms nepaliko šansų ir atkrintamosiose. Finale nugalėjusi Ivoną Stavickają rezultatu 15:13, Lurdė Grabovskytė iškovojo čempionės titulą. Ivona Stavickaja pogrupyje turėjusi vieną pralaimėjimą, atkrintamosiose nesunkiai įveikė visas priešininkes ir tik finale nusileido varžybų čempionei. Bronzos medalius laimėjo Olivija Mašalo ir Patricija Ščetko.

Vaikinų grupėje, priešininkams jokių šansų nepaliko Leonardas Kalininas. Pogrupyje įveikęs visus varžovus, gavo 1 reitingo numerį, kurį sėkmingai apgynė atkrintamosiose. Finale laimėjęs kovą 15:10, Leonardas Kalininas tapo Lietuvos U23 čempionu. Sidabro medalį laimėjo Demjan Filon, kuris po pogrupių gavo 2 reitingo numerį ir sėkmingai nukeliavo iki finalo. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Arnas Salokas ir Povilas Markevičius.

Visus rezultatus galite rasti – Merginų rezultatai, Vaikinų rezultatai.