Šiaulių SC „Dubysa“ taurės rezultatai

2021 m. Gegužės 29 d. Šiauliuose vyko Šiaulių m. atviras vaikų ir jaunučių fechtavimo turnyras, skirtas sporto centro „Dubysa“ taurei laimėti. Varžybose jaunieji sportininkai kovėsi 3-ose amžiaus grupėse – U11, U13 ir U15.

Šeštadienį kovas pradėjo U11 mergaičių ir berniukų špagos grupė. Mergaičių nugalėtoja tapo Veronika Klivytė, finale įveikusi priešininkę 8:0. Sidabro medalį laimėjo Paulina Rimaitė, pusfinalyje nugalėjusi varžovę 8:3. Bronzos medalį laimėjo Olga Galčenkova. Berniukų grupėje intriga išliko iki atkrintamųjų, favorito pogrupyje nebuvo. Nugalėtoju tapo Algirdas Palčinskas, kovoje dėl taurės laimėjęs 8:1. Sidabro medalį laimėjo Artur Agarkov, pusfinalyje per plauką 8:7 išplėšęs pergalę. Bronzos medaliu džiaugėsi Martynas Margevičius.

U13 merginų grupėje sporto centro „Dubysa” taurę laimėjo Beatričė Žilionytė, pogrupyje laimėjusi visas kovas, atkrintamosiose, taip pat, nepaliko vilčių priešininkėms. Sidabro medalį laimėjo Milda Stojanaitė, finalinėje kovoje nusileidusi 12:8. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Patricija Vitonė ir Anastasija Klemanskaitė. U13 vaikinų grupėje geriausiai pasirodė Rytis Rauktys. Pogrupyje laimėjęs visas kovas, atkrintamosiose nesunkiai įveikė varžovus ir laimėjo taurę bei nugalėtojo vardą. Sidabro medalį laimėjo Armandas Butkevičius, bronzos medalius Erikas Jankauskas ir Algirdas Palčinskas.

U15 merginų grupėje virė aistros. Po įtemptų kovų, nugalėtoja tapo Vesta Česnovaitė, finale įveikusi priešininkę 15:12. Sidabro medalį laimėjo Liepa Osipauskaitė, pogrupyje laimėjusi visas kovas ir tik finale suklupus. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Urtė Kasparavičiūtė ir Beatričė Žilionytė. U15 vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Ignas Radzevičius, pogrupyje laimėjęs 4 kovas iš 6, atkrintamosiose parodė charakterį ir nugalėjo visus priešininkus. Sidabro medalį laimėjo Mantas Kriaučiūnas, bronzos medalius – Rytis Rauktys ir Benas Šimkevičius.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus!

Visus rezultatus galite rasti:

Mergaitės U11 // Berniukai U11

Merginos U13 // Vaikinai U13

Merginos U15 // Vaikinai U15

Projektas „Varžybų organizavimo užtikrinimas atnaujinant varžybinę fechtavimo įrangą“ (projekto numeris: SRF-SIĮ-2020-1-0355) yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.