V.Ažukaitė Pasaulio taurėje – 31 iš 223

Jungtiniuose Arabų Emiratuose vyko paskutinis šio sezono Pasaulio suaugusiųjų fechtavimo taurės etapas, kuriame startavo Lietuvos fechtavimo čempionė Viktė Ažukaitė.

Pogrupyje įveikusi 4 varžoves iš 6, atkrintamosiose varžybose Viktė Ažukaitė kovas pradėjo iš 64 pozicijos. Praleidusi pirmą atkrintamųjų ratą, kovoje dėl patekimo į 128 rezultatu 15:11 nugalėjo 65 reitingo numerį turėjusią japonę Miho Yoshimura. Dėl patekimo į geriausiųjų 64 ir antrąją varžybų dieną, lietuvė 15:9 įveikė vokietę Felicitas Grollmisch, kuri į 128 pateko nugalėjusi 1-ąjį varžybų reitingą turėjusią ispanę Sara Fernandez.

Dvikovoje dėl patekimo į 32, Viktė Ažukaitė 15:13 nugalėjo estę Nelli Differt, kuri Pasauliniame reitinge užima 9-ąją vietą. Kovoje dėl šešioliktfinalio, geriausia Lietuvos fechtuotoja pralaimėjo Kanados sportininkei Ruein Xiao 15:6 ir galutinėje įskaitoje užėmė 31 vietą iš 223 dalyvių, bei Pasaulinio reitingo sąskaitą papildė 4 taškais. Šiuo metu Viktė Ažukaitė užima 91 vietą reitinge tarp 802 reitinguojamų Pasaulio fechtuotojų.