„Arimex’19” taurėje per 150 fechtuotojų

2019 m. Lapkričio 23 d. Šiauliuose vyko vienos didžiausių jaunučių sezono varžybų „Arimex Taurė’19”. Varžybose jaunieji fechtuotojai kovėsi 3-ose amžiaus grupėse – 2005 m. ir jaun., 2007 m. ir jaun., bei 2009 m. ir jaun. Atkakliose kovose špagas surėmė ne tik Lietuvos fechtuotojai, bet taip pat ir svečiai iš Latvijos bei Estijos. Taip pat dėkojame mūsų generaliniui rėmėjui „Arimex” už įsteigtus prizus.

Vyriausiųjų, 2005 m. ir jaun. grupėje dominavo latviai. Nugalėtoju tapo A. Skadins, pogrupyje laimėjęs visas kovas, o finale 15:6 įveikė komandos draugą A. Gailį. Bronzos medalius iškovojo lietuviai – Daniel Sosna, kovoje dėl finalo pralaimėjęs varžybų nugalėtojui 15:4 ir Mindaugas Sipavičius, dėl finalo pralaimėjęs vos vienu dūriu 15:14. Merginų grupėje nugalėtoja tapo perspektyvi Latvijos fechtuotoja E. Babenko, finale, po dramatiškos kovos, 15:14 įveikusi komandos draugę D. Besecką. Bronzos medalius laimėjo lietuvė Anastasija Pylinova ir latvė A. Jegorova.

2007 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų grupėje laimėjo latvis M. Lasijs, finale įveikęs kitą Latvijos sportininką M. Magomedovs. Bronzos medaliais ir trečiosiomis vietomis džiaugėsi Lietuvos fechtuotojas Rytis Rauktys, pogrupyje laimėjęs visas kovas ir tik kovoje dėl finalo 15:8 pralaimęjęs sidabro medalininkui, bei estas E. Liskman. Merginų špagos nugalėtoja tapo latvė V. Sloboda, finale 15:11 įveikusi lietuvę Agatą Tsarkovą, kuriai atiteko sidabro medalis. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo latvė A. Platkova ir estė S. Selivanova

Jauniausių sportininkų grupėje 2009 m. ir jaun. berniukų rungties nugalėtoju tapo Vincentas Vičinas, finale 10:6 laimėjęs prieš Adomą Jatkevičių, kuriam atiteko sidabro medalis. Bronzos medaliais pasipuošė Algirdas Palčinskas ir Armandas Butkevičius. Mergaičių špagos nugalėtoja tapo Beatričė Žilionytė, pogrupyje pralaimėjus vieną kovą, bet tai nesutrukdė atkrintamosiose įveikti visas varžoves. Sidabro medaliu džiaugėsi Ieva Gaidamovič, o bronzos medaliais pasipuošė Ugnė Darinskaitė ir Grytė Stoškutė.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus!

Varžybų protokolus galite rasti žemiau:

2009 m. ir jaun. Vaikinų – čia, Merginų – čia.

2007 m. ir jaun. Vaikinų – čia, Merginų – čia.

2005 m. ir jaun. Vaikinų – čia, Merginų – čia


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *