III etapo laimėtojai – V. Ažukaitė ir J. Kinderis

2020 Vasario 15 d. Kaune vyko trečiasis ir paskutinysis 2019-2020 fechtavimo sezono suaugusiųjų etapas. Varžybos svarbios renkant reitingo taškus, siekiant patekti į rinktinę ir birželio viduryje vykti į Europos čempionatą Minske (Baltarusija).

Šeštadienio rytą kovas pradėjo moterys. Geriausiai pasirodė Viktė Ažukaitė, pogrupyje įveikusi visas varžoves, atkrintamosiose laimėjo vieną kovą po kitos, o finale po dramatiškos kovos 15:14 nugalėjo prieš Emiliją Serapinaitę, kuri taip pat keliavo be pralaimėjimų iki pat finalo. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius iškovojo Olivija Mašalo ir Gintarė Venčkauskaitė – Juškienė. Iš viso kovojo 22 merginos.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Justinas Kinderis. Pogrupyje nugalėjęs visus priešininkus, atkrintamosiose taip pat nepaliko šansų varžovams, finale įveikęs Arną Saloką, džiaugėsi aukso medaliu. Arnas Salokas pogrupyje laimėjo 3 kovas iš 5, bet atkrintamosiose parodė charakterį ir nukeliavo iki finalo. Trečiąsias vietas ir bronzos medaliais džiaugėsi Tomas Makarovas ir svečias iš Latvijos O. Pinchiuks. Iš viso dalyvavo 41 fechtuotojas.

Visi rezultatai Moterų / Vyrų;

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *