Kauno vaikų turnyro rezultatai

Balandžio 24 d. Kaune vyko U11, U13 asmeninės ir U15 komandinės varžybose. Kauno vaikų turnyre kovėsi per pusšimtį jaunųjų sportininkų.

U11 amžiaus grupėje, mergaičių nugalėtoja tapo Polina Poliakova. Finale vos vienu dūriu, 6:5, nugalėjusi varžovę. Sidabro medalį laimėjo G. Krasnikova, pralaimėjimą patyrusi tik kovoje dėl aukso. Bronzos medalius laimėjo Liepa Preidytė ir Nika Maksimova.

Berniukų grupėje auksą laimėjo varžybų favoritas, Steponas Visakavičius. Pogrupyje nesunkiai įveikęs visus priešininkus, atkrintamosiose, taip pat, neleido priešininkams atsikvėpti. Sidabro medalį ir antrąją vietą laimėjo Gediminas Bagdonas, finale pralaimėjęs 8:4. Bronzos medalius laimėjo Simonas Lalas ir Artemijus Sosna.

U13 merginų nugalėtoja tapo Beatričė Žilionytė. Pogrupyje nugalėjusi visas varžoves, atkrintamosiose, taip pat, neleido fortūnai nusisukti. Finale, 12:8, įveikusi priešininkę, džiaugėsi aukso medaliu ir nugalėtojos taure. Sidabro medalį laimėjo Neida Maziliauskaitė, pogrupyje patyrusi vieną pralaimėjimą, atkrintamosiose pademonstravo kovotojos charakterį ir sėkmingai nukeliavo iki finalo. Bronzos medalius laimėjo Patricija Vitonė ir Vestina Vegytė.

Vaikinų grupėje, visas pergales pogrupyje turėjęs Liutauras Valeika, atkrintamosiose, vienas po kito, įveikė visus priešininkus ir laimėjo auksą. Sidabro medaliu kaklą papuošė Armandas Butkevičius, pogrupyje laimėjęs penkias kovas iš šešių. Bronzos medalius laimėjo Vincentas Vičinas ir Erukas Jankauskas.

Komandinėse U15 merginų varžybose laimėjo Gaja – Dvikova 1 komanda (Liepa Osipauskaitė, Urtė Kasparavičiūtė, Milda Stojanaitė, Justė Tamošuitytė), sidabro medalius laimėjo Gaja-Dvikova 2 komanda (Beatričė Žilionytė, Patricija Vitonė, Neida Maziliauskaitė, Vestina Vegytė), bronzos medaliais džiaugėsi Ukrainos šiuolaikinės penkiakovės sportininkių komanda.

Vaikinų grupėje nugalėtojais tapo Gaja – Dvikova 1 komanda (Ignas Radzevičius, Benas Šimkevičius, Rytis Rauktys, Mantas Kriaučiūnas), sidabro medaliais pasipuošė Ukrainos šiuolaikinės penkiakovės sportininkų komanda, bronzos medalius laimėjo SSC-Gintarinės Špagos komanda.

Asmeninių varžybų protokolai:

U11 Mergaitės, U11 Berniukai

U13 Merginos, U13 Vaikinai

Projektas „Vaikų fechtavimo varžybų organizavimas atnaujinant specialią varžybinę fechtavimo įrangą“ (projekto nr.: SRF-SIĮ-2021-1-0622), kurį vykdo Lietuvos fechtavimo federacija bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“.