L. Grabovskytė – 17a Suomijos Satelite

2022 Rugsėjo 24 d. Turku (Suomija) vykusiame paskutiniame šio sezono Satelito klasės etape dalyvavo 8 Lietuvos atstovai.

Geriausiai sekėsi Lurdei Grabovskytei, pogrupyje įveikusi penkias varžoves iš šešių, gavo 8 reitingo numerį ir iš karto pateko į antrą atkrintamųjų ratą. Deja, jau pirmoji kova iki 15 dūrių buvo nesėkminga, 15:9 lietuvė pralaimėjo estei Iris Matskevits ir galutinėje įskaitoje užėmė 17-ą vietą tarp 47 fechtuotojų.

Pasibaigus pogrupiams, iš karto į geriausiųjų 32 pateko ir dar dvi lietuvės. Aušrinė Šimkutė pogrupyje laimėjusi 4 kovas iš 6, atkrintamosiose 15:7 pralaimėjo švedei Sophie Engdahl ir į 16-uką nepateko. Anastasija Pylinova pogrupyje įveikusi dvi varžoves, atkrintamosiose 15:6 pralaimėjo estei ir bronzos medalio laimėtojai Nelli Differt. Lietuvės atitinkamai užėmė 20 ir 31 vietas. Karinai Prokopovič su viena pergale pogrupyje, nepavyko įveikti atkrintamųjų barjero, galutinėje įskaitoje užimta 40 vieta.

Vyrų grupėje į atkrintamąsias pavyko pateko tik Povilui Markevičiui, pogrupyje laimėjęs dvi kovas iš šešių, atkrintamosiose suklupo jau pirmajame rate 10:15 pralaimėjęs suomiui Ilkka Koski. Galutinėje įskaitoje Povilas užėmė 69 vietą. Visi kiti Lietuvos atstovai neįveikė grupės barjero: Makar Lozenko (2 pergalės iš 6 pogrupyje) užėmė 76 vietą, Alan Rynkevič (1 pergalė iš 6) užėmė 82 vietą, o Matas Medišauskas (1 pergalė iš 6) – 87-as tarp 96 fechtuotojų.

Visus rezultatus galite rasti ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *