LFF įgyvendins Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą, inventoriui įsigyti

Fechtavimas – tai sparčiai populiarėjanti ir vis daugiau dėmesio jaunimo tarpe sulaukianti, dvikovinė sporto šaka. Dauguma pradedančiųjų lankyti fechtavimo užsiėmimus yra 10-14 metų amžiaus vaikai ir paaugliai. Jau pirmaisiais užsiėmimų metais iškyla poreikis jauniesiems fechtuotojams sudaryti sąlygas išmėginti savo jėgas varžybose, pasitikrinti savo gebėjimus ir įgūdžius, todėl nuolatinis varžybų organizavimo užtikrinimas šiai amžiaus grupei yra esminė sąlyga, sėkmingai fechtavimo sporto šakos plėtrai šalyje.

Atsižvelgiant į tai, Lietuvos fechtavimo federacija (LFF) pateikė paraišką Sporto rėmimo fondui ir gavo finansavimą fechtavimo sporto inventoriui įsigyti.

Projekto „Vaikų fechtavimo varžybų organizavimas, atnaujinant specialią varžybinę fechtavimo įrangą” pagrindinis tikslas yra įsigyti reikalingą specializuotą įrangą, skirtą palaikyti LFF varžybų sistemos funkcionavimui bei garantuoti saugų varžybų pravedimą, tokiu būdu sudarant sąlygas tinkamai vaikų fizinio aktyvumo plėtrai fechtavimo sporto šakos pagalba.

Projekto metu buvo įsigytas varžybinis inventorius – šeši fechtavimo aparatai ir šeši fechtavimo takeliai, kurių pagalbas bus organizuojamos nemokamos varžybos, skirtos vaikams. Yra planuojama įvykdyti Lietuvos vaikų ir jaunučių turnyrą „Arimex taurė“ ir Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatą bei suorganizuoti Kalėdinius ir pavasarinius turnyrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Projektas „Vaikų fechtavimo varžybų organizavimas, atnaujinant specialią varžybinę fechtavimo įrangą” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto numeris: SRF-SIĮ-2021-1-0622.

Bendra projekto suma: 27 112,00 Eur

Sporto rėmimo fondas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *