LFF sėkmingai įgyvenimo SRF finansuotą projektą

Fechtavimas – tai sparčiai populiarėjanti ir vis daugiau dėmesio jaunimo tarpe sulaukianti dvikovinė sporto šaka. Dauguma pradedančiųjų lankyti fechtavimo užsiėmimus yra 10-13 metų vaikai ir paaugliai. Jau pirmaisiais užsiėmimų metais iškyla poreikis jauniesiems fechtuotojams sudaryti sąlygas išmėginti savo jėgas varžybose, pasitikrinti savo gebėjimus ir įgūdžius, todėl nuolatinis varžybų organizavimo užtikrinimas šiai amžiaus grupei yra esminė sąlyga sėkmingai fechtavimo sporto šakos plėtrai šalyje.

To pasekoje Lietuvos fechtavimo federacija (LFF) pateikė paraišką į Sporto rėmimo fondą ir gavo finansavimą fechtavimo sporto inventoriui įsigyti.

Projekto „Varžybų organizavimo užtikrinimas atnaujinant varžybinę fechtavimo įrangą” pagrindinis tikslas buvo įsigyti reikalingą įrangą, skirtą palaikyti LFF varžybų sistemos funkcionavimą, tokiu būdu sudarant sąlygas užtikrinti tinkamą visuomenės (ypač atkreipiant dėmesį į vaikų fizinį aktyvumą) fizinio aktyvumo plėtrą.

Projekto metu buvo įsigytas varžybinis inventorius – trys fechtavimo aparatai ir vienas fechtavimo takelis, kurio pagalba buvo organizuojamos nemokamos varžybos vaikams Šiauliuose ir Vilniuje. Projekto eigoje kilo iššūkių dėl COVID-19 pandemijos sukelto karantino, tačiau situacijai pagerėjus ir sušvelninus draudimus buvo įvykdytas Lietuvos jaunučių ir vaikų čempionatas – Arimex taurė, Šiaulių m. vaikų ir jaunučių turnyras bei Vilniaus m. atviras vaikų jaunučių čempionatas. Viso projekte startavo 131 vaikas (68 mergaitės ir 63 berniukai), kurių amžius grupė buvo iki 14 metų.

Projektas „Varžybų organizavimo užtikrinimas atnaujinant varžybinę fechtavimo įrangą” (projekto numeris: SRF-SIĮ-2020-1-0355) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *