Lietuvos jaunių fechtavimo taurės 2-ojo etapo rezultatai

2018 m. Gruodžio 15-16 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių fechtavimo taurės 2-asis etapas. Jaunieji sportininkai kovėsi dvejose amžiaus grupėse – 2002 ir jaun. bei 1999 ir jaun. 

2002 m. ir jaun. merginų grupėje stipriausia buvo K. Prokopovič, finale 15:12 nugalėjusi A. Šimkutę. Abi finalininkės pusfinalyje savo priešininkes palaužė vos vieno taško persvara – 13:12 ir 15:14. Bronzos medaliai atiteko L. Grabovskytei ir L. Zaronskytei. 

Vaikinų grupėje virė aistros. Visi sportininkai pogrupiuose pralaimėjo bent po vieną kovą. Tačiau, atkrintamosios lėmė, kad varžybų nugalėtoju tapo A. Rinkevič, finale 15:5 palaužęs M. Lozenko. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius iškovojo T. Puronas ir J. Shapovalov. 

Vyresniųjų 1999 ir jaun. merginų nugalėtoja tapo L. Grabovskytė, sidabro medalis atiteko O. Mašalo, trečiąsias vietas užėmė G. Kriaučiūnaitė ir P. Šcetko. Iš viso dalyvavo 11 merginų. 

Vaikinų grupėje lygių sau neturėjo ir nugalėtojo titulą iškovojo L. Kalininas, finale įveikęs D. Filon. Trečiąsias vietas iškovojo R. Jukna ir D. Činga. Iš viso dalyvavo 13 vaikinų. 

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, bei linkime gražių ir šitų artėjančių švenčių!

 

 

www.fechtavimas.lt straipsniai yra Lietuvos fechtavimo federacijos nuosavybė. Draudžiama publikuoti be federacijos sutikimo. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *