Lietuvos jaunučių ir vaikų taurės etapas 2018

2018 m. Balandžio 28 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų taurės etapas. Varžybose dalyvavo per 100 sportininkų iš visos Lietuvos. Taurės etape jaunieji fechtuotojai rungėsi trejose amžiaus grupėse 2008 m. Ir jaunesnių, 2006 m. Ir jaun. Bei 2004 m. Ir jaun. Gimimo.

2008 m. Ir jaun. Vaikinų nugalėtoju tapo Rytis Rauktys, kuris laimėjo visas kovas, o finale rezultatu 10:1 nugalėjo savo varžovą Dominyką Gavriną. Trečiąsias vietas užėmė Armandas Butkevičius ir Aleksandr Smirnov. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Agata Tsarkova, sidabro medaliu džiaugėsi Patricija Vitonė, o bronzos medaliai atiteko Ditei Česnavičiūtei ir Vestinai Vėgytei.

2006 m. Ir jaun. Grupėje stipriausias buvo Mindaugas Sipavičius, užtikrintai nuo pat pradžių nugalėjęs visus priešininkus. Sidabro medalį iškovojo Ignas Dedura, bronzos medalius Jokūbas Paršeliūnas ir Rytis Rauktys. Merginų grupėje nugalėjo Liepa Zaronskytė, finale 12:10 laimėjus prieš Gerda Selvenytę. Bronzos medaliais pasipuošė Vesta Česnovaitė ir Sofija Zavialova.

Vyriausiųjų grupėje – 2004 ir jaun. Nugalėjo Matas Medišauskas, finale 15:13 laimėjęs prieš komandos draugą Aidą Tamošiūną. Bronzos medalius iškovojo Vladislav Chlipin ir Kajus Marozas. Merginų čempione tapo Urtė Irician, finale 15:10 laimėjusi prieš Kariną Prokopovič. Bronzos medaliais pasipuošė Monika Narbutaitė ir Emilė Masytė.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!

 

Visus varžybų rezultatus galite rasti:

https://drive.google.com/drive/folders/1UJo9M3F8vr40kRvThyoL-aH7-sOMnM76?usp=sharing

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *