Nugalėtojai ir prizininkai „Warszawska Syrenka’18”

2018 m. Balandžio 7-8 d. Varšuvoje vykusiame kasmetiniame turnyre „Warszawska Syrenka“ dalyvavo per 20 Lietuvos fechtuotojų įvairiose amžiaus grupėse.

Suaugusių moterų rungtyje puikiai pasirodė Asta Igarienė, kuri pralaimėjusi vos dvi kovas pogrupyje, nepaliko vilčių kitoms varžovėms ir laimėjusi visas kovas atkrintamosiose iškovojo čempionės vardą. Dėl patekimo į ketvirtfinalį, A. Igarienė susitiko su kita lietuve, Vytaute Valaityte, kuri pralaimėjusi A. Igarienei galutinėje įskaitoje užėmė aukštą 8-ą vietą. Audronė Fitkevičienė pralaimėjo dėl patekimo į 8-uką ir galutinėje įskaitoje tarp 33 sportininkių užėmė 13 vietą.

Tarp vyrų geriausiai sekėsi Justinui Katkui, kuris po pogrupių gavo 37 reitingo numerį, tačiau sėkmingai atkrintamosiose kopė laiptais aukštyn. Galutinėje įskaitoje užėmė 8 vietą, kovoje dėl medalių pralaimėjęs varžybų čempionui. Mindaugui Tamošiūnui, sėkmingai kovojus nuo pat varžybų pradžios, kova dėl patekimo į geriausiųjų 8 buvo lemtinga, 15:14 rezultatu M. Tamošiūnas turėjo pripažinti priešininko pranašumą. Giedrius Bartaška atkrintamosiose pralaimėjo dėl patekimo į geriausiųjų 32 ir galutinėje įskaitoje užėmė 38 vt. Iš viso dalyvavo 78 fechtuotojai.

Jaunių – U13 fechtuotojų merginų grupėje Liepa Zaronskytė pogrupyje pralaimėjusi tik vieną kovą, atkrintamosiose keliavo iki pat pusfinalio ir iškovojo bronzos medalį. Nikita Makarskaitė atkrintamosiose pralaimėjo pirmąjį susitikimą ir užėmė 17 vt. Tarp 26 dalyvių.

Vaikinų grupėje Rytis Rauktys atkrintamosiose neperžengė geriausių 8 barjero, iškovojo 15 vietą. Mantas Kriaučiūnas keliai taškais pralaimėjo dėl patekimo į 16 ir galutinėje įskaitoje užėmė 20 vt. Tarp 28 sportininkų.

Jaunių – U15 merginų bronzos medalį iškovojo Karina Prokopovič, pusfinalyje nusileidusi lenkų sportininkei rezultatu 12:5. Anastasija Pylinova nepateko į geriausių 8 ir užėmė 13 vt. Monika Narbutaitė pralaimėjo dėl patekimo į 16 rezultatu 12:7 ir galutinėje įskaitoje užėmė 20 vt. tarp 34 fechtuotojų.

Vaikinų grupėje Ilja Ivashkov ir Matas Medišauskas atitinkamai užėmė 9 ir 10 vietas ir vos per plauką nepateko į geriausiųjų 8 – uką.

Jaunių – U17 merginų grupėje geriausiai pasirodė Lurdė Grabovskytė užėmusi 8 vt. Tarp 34 fechtuotojų. Aušrinė Šimkutė nuo geriausiųjų 8 skyrė viena kova. Deja, fortūna nesišypsojo ir 15:13 pralaimėta kova lėmė 11 vt. Galutinėje įskaitoje. Aistė Seniunaitė taip pat nepateko į 8-uką ir užėmė 15 vt.

Vaikinų grupėje geriausiai iš startavusių lietuvių pasirodė Daniel Krauter, kuris atkrintamosiose pralaimėjo dėl patekimo į 8-uką ir užėmė 12 vt. Makar Lozenko ir Regimantas Masiulis atitinkamai užėmė 19 ir 20 vt. Atkrintamosiose neperžengę 16-uko barjero.

 

Visus rezultatus galima rasti – http://www.fencingscore.pl/tournaments/2018syrenka/FTEvent4.htm

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *