Paaiškėjo U17 ir U20 II etapo nugalėtojai

2022 m. Lapkričio pirmąjį savaitgalį Vilniuje jauniai iki 17 m. ir jaunimas iki 20 m. kovėsi dėl reitingo taškų ir nugalėtojo titulų. Dvejose amžiaus grupėsi kovėsi beveik 80 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos.

U17 jaunių merginų nugalėtoja tapo Sofija Zavjalova. Pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą, atkrintamąsias fechtuotoja pradėjo trečiu reitingo numeriu. Kovose iki 15 dūrių, S. Zavjalova nepaliko jokių vilčių priešininkėms, o finale laimėjo 14:11 pasibaigus susitikimui skirtoms 9-ioms minutėms. Sidabro medalį laimėjo Kamila Jonynaitė, iki pat finalinės kovos nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo ir atkrintamąsias pradėjusi pirmuoju reitingo numeriu. Bronzos medalius iškovojo Urtė Kasparavičiūtė (5 pergalės iš 6 pogrupyje) ir Liepa Osipauskaitė (3 pergalės iš 6). Iš viso dalyvavo 20 sportininkių.

Jaunių vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Mindaugas Sipavičius. Be pralaimėjimų kovojęs M. Sipavičius finalinėje kovoje 15:9 įveikė varžybų favoritą, svečią iš Latvijos Kaspars Jubelis. Sportininkas ir pirmąjame Lietuvos U17 etape neturėjo sau lygių. Sidabro medalis atiteko be pralaimėjimų iki finalo kovojusiam Kaspars Jubelis. Bronzos medalius laimėjo Mantas Kriaučiūnas ir Rytis Rauktys, patyrę po vieną pralaimėjimą pogrupiuose. Iš viso dalyvavo 19 fechtuotojų.

Vyresnių U20 merginų grupėje triumfavo Lurdė Grabovskytė. Pralaimėjusi vieną kovą pogrupyje ir atkrintamąsias pradėjusi 5-uoju reitingo numeriu, sportininkė sėkmingai nukeliavo iki finalo. 15:7 įveikusi ukrainietę Olha Lytvynenko džiaugėsi aukso medaliu ir papildžiusi sąskaitą reitingo taškais. Sidabro medalį laimėjo O. Lytvynenko pralaimėjusi vieną kovą pogrupyje. Bronzos medaliais kaklus papuošė Karina Prokopovič (5 pergalės iš 5 pogrupyje) ir Sofija Zavjalova (4 pergalės iš 6).

Vaikinų jaunimo U20 grupės nugalėtoju tapo Demjan Filon. Pralaimėjęs vieną kovą pogrupyje, atkrintamosiose įveikė visus priešininkus ir laimėjo jau antrąjį etapą iš eilės. Sidabro medaliu pasipuošė Matas Medišauskas, pogrupyje pralaimėjęs vieną kovą. pusfinalyje įveikė varžybų favoritą ir tik finale nusileido D. Filon 15:13. Bronzos medalius laimėjo Daniel Sosna iki pusfinalio nepatyręs pralaimėjimų ir Makar Lozenko, pogrupyje laimėjęs 4 kovas iš 5.

Visus protokolus galite rasti:

U17 – MERGINOS/VAIKINAI

U20 – MERGINOS/VAIKINAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *