Sidabro ir bronzos medaliai Estijoje

2019 Sausio 19-20 dienomis Hapsalu (Estija) vyko U14 Europos taurės etapas bei Estijos U20 taurė.

Šeštadienio rytas prasidėjo U14 merginų špagos rungtimi. Geriausia pasirodė K. Prokopovič, pogrupyje laimėjusi visas kovas ir užtikrintai kovodama atkrintamosiose pateko į pusfinalį. Kova dėl patekimo į finalą buvo lemtinga, rezultatu 15:14 K. Prokopovič pralaimėjo estei A. Proosvali. Kitoms Lietuvos fechtuotojoms – M. Narbutaitei ir L. Zaronskytei pavyko prasibrauti į 16-uką, galutinėje įskaitoje atitinkamai užimtos 14 ir 11 vietos. B. Vitonei, U. Irician ir V. Česnovaitei nepavyko patekti tarp geriausiųjų 16-uko bei atitinkamai užimtos vietos – 29, 30 ir 32. Iš viso dalyvavo 39 fechtuotojos.

Merginos (kom. sudėtis. U. Irician, M. Narbutaitė, K. Prokopovič, L. Zaronskytė) taip pat dalyvavo komandinėje rungtyje. Dėl patekimo į finalą nusileidusios Latvijos rinktinei, kovoje dėl bronzos parodė charakterį ir rezultatu 45:39 įveikė Estijos Talino komandą.

Vaikinų U14 špagos rungtyje medalių iškovoti nepavyko. Aukščiausią vietą užėmė M. Sipavičius, pogrupyje įveikęs 5 varžovus iš 6, atkrintamosiose kovoje dėl patekimo į 8, rezultatu 15:7 nusileido estui I. Germ. Galutinėje įskaitoje užėmė aukštą 9-ą vietą. Į geriausiųjų 16uką prasibrauti pavyko ir D. Sosnai, kuris vos vienu dūriu – 14:13 pralaimėjo estui N. Fanukov ir užėmė 11-ą vietą. M. Medišauskas laimėjęs tris kovas pogrupyje, atkrintamosiose neįveikė 16uko barjero ir užėmė 22 vt. T. Sudzilovskiui nepavyko įveikti atrankų barjero. Iš viso dalyvavo 46 sportininkai.

Jaunimo U20 merginų špagos rungtyje kovėsi O. Mašalo, kuri pogrupyje pralaimėjusi tik vieną kovą, užtikrintai kovojo iki pat finalo. Deja, finale, rezultatu 15:6 teko pripažinti estės C. Targamaa pranašumą ir džiaugtis sidabro medaliu. Iš viso dalyvavo 31 sportininkė.

U14 varžybų rezultatus galite rasti – paspaudę čia

U20 varžybų rezultatus galite rasti – paspaudę čia

www.fechtavimas.lt straipsniai yra Lietuvos fechtavimo federacijos nuosavybė. Draudžiama publikuoti be federacijos sutikimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *