Studentų taurę iškovojo LSU

2019 m. Kovo 30 d. Kaune vyko Lietuvos studentų fechtavimo čempionatas. Varžybose kovėsi studentai iš keturių šalies universitetų – Lietuvos Sporto Universiteto (LSU), Kauno Technologijos Universiteto (KTU), Vilniaus Universiteto (VU) ir Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto (VGTU).

Varžybas pradėjo moterys. Varžybų nugalėtoja tapo LSU studentė ir Lietuvos fechtavimo suaugusiųjų rinktinės narė V. Ažukaitė, pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą iš 8, atkrintamosiose kovojusi be pralaimėjimų, finale įveikė varžovę, E. Serapinaitę (VGTU) rezultatu 15:13. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius iškovojo A. Katkovaitė (LSU) ir V. Juchnevičiūtė (LSU).

Vyrų špagos rungties nugalėtoju tapo KTU studentas E. Dvariškis, pogrupyje neturėjo sau lygių, o finale po dramatiškos kovos, rezultatu 15:14 įveikė VU studentą P. Markevičių. Bronzos medalius iškovojo A. Salokas (KTU) bei R. Jukna (LSU).

Susumavus visų Universitetų studentų taškus už užimtas vietas, studentų fechtavimo čempionato nugalėtojų taurė atiteko Lietuvos Sporto Universiteto komandai, antrosios vietos taurėVilniaus Universitetui, trečiosios vietos taurėKauno Technologijos Universiteto sportininkams.