V. Ažukaitė Pasaulio čempionate tarp 64 geriausiųjų

Paskutinėse 2021-2022 m. sezono varžybose, Pasaulio fechtavimo suaugusiųjų čempionate Kaire (Egiptas) Lietuvą atstovavo trys atletai – Viktė Ažukaitė, Olivija Mašalo ir Arnas Salokas.

Fantastiškai pasirodė Viktė Ažukaitė. Pogrupyje nusileidusi tik varžovei iš Vokietijos Alexandrai Ndolo, gavo 20 reitingo numerį ir praleido pirmąją atkrintamųjų rato kovą. Dvikovoje dėl patekimo į 64-uką, lietuvė po dramatiškos kovos 15:14 įveikė Kazachstano sportininkę Sofiya Nikolaichuk. Patekusi tarp 64 geriausiųjų Pasaulio sportininkų ir keletą dienų pailsėjusi, šiandien Viktė Ažukaitė susikovė su kine Sheng Lin. Įtempta, taškas į tašką vykusi kova, pasibaigus dvikovai skirtam laikui, baigėsi Sheng Lin prioritetu, kuomet skiriama papildoma minutė galutiniam taškui. Deja, taiklus kinietės dūris lėmė lietuvės pralaimėjimą rezultatu 11:10. Viktė Ažukaitė galutinėje įskaitoje užėmė 41 vietą tarp 159 dalyvių.

Olivija Mašalo pogrupyje įveikė keturias varžoves iš šešių ir gavo 60 reitingo numerį. Pirmojoje atkrintamųjų dvikovoje, nesunkiai, 15:9 nugalėjo belgę Anne Bultynck, bet sekančioje kovoje dėl patekimo į geriausiųjų 64, turėjo pripažinti švedės Emma Fransson pranašumą 15:6. Galutinėje įskaitoje sportininkė užėmė 82 vietą.

Vienintelis Lietuvos atstovas vyrų grupėje, Arnas Salokas, pogrupyje įveikė du varžovus iš šešių. Gavęs 110 reitingo numerį, jau pirmoje atkrintamųjų rato kovoje pralaimėjo 19 reitingo numerį turėjusiam Kinijos atstovui Zijie Wang 15:9. Galutinėje įskaitoje užimta 143 vieta iš 194 fechtuotojų.

Visus rezultatus galite rasti ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *