V. Ažukaitės bronza suaugusiųjų Europos fechtavimo „Sattelite“ varžybose!

2018 Kovo 17-18 d. Turku (Suomija) vyko Europos fechtavimo taurės „Sattelite“ varžybos kartu su Šiaurės šalių suaugusiųjų čempionatu. Fantastiškai pasirodė Viktė Ažukaitė, kuri pogrupyje iškovojo tris pergales, o atkrintamosiose pralaimėjo tik dėl patekimo į finalą Estijos rinktinės narei K. Lehis rezultatu 15:11. Viktė iškovojo du bronzos medalius! Kaip pati Viktė sake “Pradžia buvo sunki, bet vėliau pavyko susitvardyti su įtampa ir kantriai, bet užtikrintai kovoti”.

Varžybose taip pat dalyvavo A. Katkovaitė, kuri pogrupyje laimėjo dvi kovas iš šešių, bet atkrintamosiose kova dėl patekimo į geriausiųjų 32 buvo nesėkminga. A. Katkovaitė 15:13 rezultatu pralaimėjo Kanados sportininkei ir užėmė 38 vietą iš 56 dalyvių. R. Pacevičiūtei su viena pergale pogrupyje nepavyko peržengti atkrintamųjų barjero.

Vyrų grupėje geriausiai pasirodė J. Stalmakov ir M. Tamošiūnas, kurie turėjo po vieną pralaimėjimą pogrupyje iš karto pateko į geriausiųjų 64. Tačiau, kovos dėl 32 abiems buvo nesėkmingos, tad atitinkamai užimtos 38 ir 39 vietos. T. Makarovas per plauką su viena pergale pogrupyje įveikęs atkrintamųjų barjerą, laimėjo kovą dėl 64, bet į 32 nepateko ir užėmė 64 vt. P. Markevičius pogrupyje laimėjęs dvi kovas, atkrintamosiose pralaimėjo Taipėjaus sportininkui ir užėmė 76 vt.   E. Dvariškiui ir R. Metiūnui nepavyko įveikti atkrintamųjų barjero.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *