Vaikų turnyro Klaipėdoje rezultatai

2022 Vasario 26 d. Klaipėdoje vyko vaikų fechtavimosi turnyras, kuriame jaunieji sportininkai kovėsi 3-iose amžiaus grupėse – U11, U13 ir U15.

Varžybas pradėjo jauniausieji, U11 fechtuotojai. Vaikai šioje amžiaus grupėje kovoja mažesnėmis špagomis, o atkrintamosiose pergalė pasiekiama, kuomet įduriami 8 dūriai. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Ieva Podskočimaitė, finale 8:5 įveikusi priešininkę. Sidabro medalį laimėjo Raminta Raulinaitytė, į finalą patekusi po pergalingos 8:2 kovos pusfinalyje. Bronzos medalį ir trečiąją vietą laimėjo Nika Maksimova.

Berniukų grupėje aukso medalį laimėjo Steponas Visakavičius, pogrupyje patyręs 1 pralaimėjimą, atkrintamosiose priešininkams nepaliko jokių vilčių. Kovoje dėl pirmos vietos, priešininką nugalėjo rezultatu 8:4. Sidabro medaliu džiaugėsi Ivan Lozenko, pogrupyje, taip pat, patyręs vieną pralaimėjimą. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Kristupas Horinas ir Jokūbas Jakubauskas.

U13 mergaičių špagos rungtyje, po pogrupių, buvo dvi favoritės, surinkusios po lygiai pergalių ir praleidusios po tiek pat dūrių. Burtų keliu, pirmąjį reitingo numerį, gavo Beatričė Žilionytė. Ji ir tapo varžybų nugalėtoja, atkrintamosiose nesunkiai įveikusi visas priešininkes. Sidabro medalį laimėjo Vestina Vegytė. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Sofija Sosna ir Patricija Vitonė.

Berniukų grupėje nugalėtojo titulą iškovojo be pralaimėjimų kovojęs Armandas Butkevičius. Pogrupyje įveikęs visus varžovus, atkrintamosiose taip pat, priešininkams nepaliko jokių vilčių. Sidabro medalį laimėjo Almantas Virbickas, finale nugalėtojui pralaimėjęs 12:5. Bronzos medalius iškovojo, U11 grupės nugalėtojas, Steponas Visakavičius ir Algirdas Palčinskas.

Vyriausiųjų, U15, mergaičių nugalėtoja tapo Urtė Kasparavičiūtė. Pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą, atkrintamosiose užtikrintai nukeliavo iki finalo. Finale įveikusi varžovę 15:7, džiaugėsi aukso medaliu. Sidabro medalį laimėjo, U13 amžiaus grupės nugalėtoja – Beatričė Žilionytė. Bronzos medalius laimėjo visas pergales iki pusfinalio turėjusi Eglė Osencovaitė ir Justė Tamošuitytė.

Berniukų U15 grupės aukso medaliu kaklą papuošė Rytis Rauktys. Pogrupyje pralaimėjęs vieną kovą, varžybų reitinge gavo pirmąjį numerį, o atkrintamosiose pateisino favorito vardą. Antrąją vietą ir sidabro medalį laimėjo Ignas Radzevičius, pogrupyje, taip pat, patyręs vieną pralaimėjimą. Bronzos medalius laimėjo Dominykas Gavrinas ir Edgar Lisovski.

Visus rezultatus galite rasti žemiau:

U11 – Mergaitės, Berniukai.

U13 – Mergaitės, Berniukai.

U15 – Mergaitės, Berniukai.

Projektas „Vaikų fechtavimo varžybų organizavimas atnaujinant specialią varžybinę fechtavimo įrangą“ (projekto nr.: SRF-SIĮ-2021-1-0622), kurį vykdo Lietuvos fechtavimo federacija bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“.