Vilniaus miesto vaikų turnyro rezultatai

Gegužės 8 d. Vilniuje vyko U11, U13, U15 amžiaus grupių asmeninės varžybos. Vilniaus vaikų turnyre kovėsi 70 jaunųjų sportininkų.

Mergaičių U11 amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Polina Poliakova, finale12:7 nugalėjusi varžovę. Sidabro medalį laimėjo Ieva Podskočimaitė, pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą. Bronzos medalius laimėjo Ksenija Peško ir Nika Maksimova.

Berniukų U11 grupėje auksą laimėjo Artemijus Sosna, finale vos vienu tašku, 12:11, įveikęs priešininką. Sidabro medalį ir antrąją vietą laimėjo
Steponas Visakavičius iki finalo nugalėjęs visus varžovus. Bronzos medalius laimėjo Arminas Ragoško ir Gediminas Bogdonas.

U13 merginų nugalėtoja tapo Patricija Vitonė. Pogrupyje pralaimėjusi dvi kovas, atkrintamosiose parodė kovotojos charakterį ir sėkmingai nukeliavo iki finalo. Sidabro medalį laimėjo Neida Maziliauskaitė, pogrupyje patyrusi du pralaimėjimus, finalinėje kovoje, vienu dūriu nusileido varžybų nugalėtojai. Bronzos medalius laimėjo Gabija Horinaitė ir
Beatričė Žilionytė

Vaikinų grupėje, tik dvi pergales pogrupyje turėjęs Adomas Jatkevičius, atkrintamosiose vienas po kito įveikė visus priešininkus ir laimėjo auksą. Sidabro medaliu kaklą papuošė Vincentas Vičinas, pogrupyje laimėjęs keturias kovas iš penkių. Bronzos medalius laimėjo pogrupiuose visus priešininkus įveikę –  Armandas Butkevičius ir Algirdas Palčinskas.

U15 merginų varžybose laimėjo Urtė Kasparavičiūtė, po dramatiškos kovos finale, 14:13 įveikusi treniruočių draugę. Iki finalo be pralaimėjimų kovojusi Liepa Osipauskaitė laimėjo sidabro medalį. Bronzos medalius laimėjo Patricija Vitonė ir Milda Stojanaitė.

Vaikinų U15 grupėje nugalėtoju tapo Ignas Radzevičius. Pogrupyje pralaimėjęs dvi kovas, atkrintamosiose parodė kovotojo charakterį bei sėkmingai nukeliavo iki finalo, kuriame 11:4 įveikė varžovą. Sidabro medalį laimėjo Mantas Kriaučiūnas, iki finalo kovojęs be pralaimėjimų. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Dominykas Gavrinas ir Armandas Butkevičius.

Asmeninių varžybų protokolai:

U11 MergaitėsU11 Berniukai

U13 MerginosU13 Vaikinai

U15 MerginosU15 Vaikinai

Projektas „Vaikų fechtavimo varžybų organizavimas atnaujinant specialią varžybinę fechtavimo įrangą“ (projekto nr.: SRF-SIĮ-2021-1-0622), kurį vykdo Lietuvos fechtavimo federacija bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“.