Jaunučių ir vaikų čempionato rezultatai

Prabėgo dar vienas Lietuvos čempionatas. Vaikų ir jaunučių čempionatas buvo kupinas azartiškų kovų, puikių pergalių, skaudžių pralaimėjimų ir nesibaigiančio noro dirbti toliau. Varžybose fechtuotojai kovėsi trejose amżiaus grupėse.

2003 m. Ir jaunesnių merginų grupėje nugalėtoja tapo L. Grabovskytė, finale 15:12 nugalėjusi A. Šimkutę. Bronzos medaliais pasipuošė K. Prokopovič ir A. Pylinova. Vaikinų grupėje čempionu tapo M. Lozenko, sidabro medalis atiteko I. Ivashkov. Trečiąsias vietas užėmė V. Chlopin ir A. Tamošiūnas.

2005 m. Ir jaunesnių merginų nugalėtoja tapo U. Irician, po įtemptos kovos finale nugalėjusi M. Narbutaitę. Bronzos medaliais pasipuošė A. Pylinova ir K. Prokopovič. Tarp vaikinų stipriausias buvo M. Medišauskas, sidabras – M. Sipavičius. Trečiosios vietos atiteko D. Sosnai ir T. Sudzilovskiui.

2007 m. Ir jaunesnių stipriausia buvo A. Tsarkova, finale vos vienu dūriu nugalėjusi A. Šiaudvytytę. Bronzos medaliai S. Kasperovičiūtei ir A. Beginskaitei. Tarp vaikinų geriausiai sekėsi E. Lisovskij, kuris finale palaužė Ą. Antanaitį. Trečiąsias vietas iškovojo R. Rauktys ir M. Kriaučiūnas.

Po čempionato vaikų laukia vasaros atostogos, o jau rugpjūtį startuojame su nauju sezonu. Rugsėjį Vilniuje vyks jaunių ir jaunimo Šiaurės šaliu čempionatas!