Vilniuje vyko atviras Vilniaus miesto vaikų ir jaunučių čempionatas

2021 m. Birželio 5 d. Vilniuje vyko Vilniaus m. atviras vaikų ir jaunučių čempionatas. Varžybose sportininkai kovėsi 3-ose amžiaus grupėse – U11, U13 ir U15.

Šeštadienį kovas pradėjo vaikų – mergaičių ir berniukų, špagos grupė. Mergaičių nugalėtoja tapo Vestina Vegytė, finale įveikusi priešininkę 8:6. Sidabro medalį laimėjo Veronika Klivytė, pusfinalyje nugalėjusi varžovę 8:7. Bronzos medalius laimėjo Sofya Murashka ir Dominika Podolskaja. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Algirdas Palčinskas, kovoje dėl aukso medalio laimėjęs 8:0. Sidabro medalį laimėjo Steponas Visakavičius. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Ivan Lozenko ir Damir Podolskij.

U13 merginų grupėje aukso medalį laimėjo Patricija Vitonė, porgrupyje iškovojusi visas pergales, atkrintamosiose taip pat nepaliko šansų varžovėms. Sidabro medalį laimėjo Vestina Vegytė, finalinėje kovoje nusileidusi 12:9. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas laimėjo Vakarė Jarošiūtė ir Anastasija Klemanskaitė. U13 vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Dominikas Gavrinas. Pogrupyje pralaimėjęs vieną kovą, atkrintamosiose nesunkiai įveikė varžovus ir iškovojo nugalėtojo vardą. Sidabro medalį laimėjo Edgar Lisovski, bronzos medalius – Armandas Butkevičius ir Rytis Rauktys.

U15 merginų grupės nugalėtoja tapo Liepa Zaronskytė, pogrupyje laimėjusi visas kovas ir finale įveikusi priešininkę 15:9. Sidabro medalį laimėjo Sofija Zavjalova. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Urtė Kasparavičiūtė ir Eglė Osencovaitė. U15 vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Mindaugas Sipavičius, šiemet laimėjęs jaunių ir jaunimo čempionatus, jaunučių grupėje taip pat nepaliko vilčių varžovams. Sidabro medalį laimėjo Rytis Rauktys, be pralaimėjimų kovojęs iki pat finalo. Bronzos medalius – Igor Bulda ir Edgar Lisovski.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus!

Visus rezultatus galite rasti:

Mergaitės U11 // Berniukai U11

Merginos U13 // Vaikinai U13

Merginos U15 // Vaikinai U15

Projektas „Varžybų organizavimo užtikrinimas atnaujinant varžybinę fechtavimo įrangą“ (projekto numeris: SRF-SIĮ-2020-1-0355) yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.