Ryškūs Lietuvių rezultatai tarptautiniame turnyre Vroclave

2019 Kovo 21-22 d. Vroclave (Lenkija) vyko kasmetinis, gausybę sportininkų iš viso Pasaulio pritraukiantis turnyras „Challenge Wratislavia”, kuriame įvariose amžiaus grupėse kovėsi gausi – 54 Lietuvos fechtuotojų delegacija. Geriausiai pasirodę fechuotojai aprašomi straipsnyje, kitų rezultatus rasite paspaudę nuorodą po straipsniu.

Ketvirtadienį startavo U15 merginos. Geriausiai sekėsi K. Prokopovič, kuri pogrupyje nugalėjo visas varžoves ir vos vienu dūriu, 15:14 pralaimėjo dėl patekimo į 32 ir užėmė 35-ą vietą. Iš viso dalyvavo 159 fechtuotojos.

U13 grupėje labiausiai suspindėjo L. Zaronskytė, pogrupyje laimėjusi tik 2 kovas iš 6, parodė charakterį ir nugalėjusi 4 varžoves atkrintamosiose užėmė 16-ą vietą tarp 212 fechtuotojų iš viso Pasaulio.

U11 mergaičių grupėje tarp geriausiųjų 64 pateko dvi Lietuvos atstovės – A. Žukauskytė, pogrupyje laimėjusi 4/6 kovas ir P. Vitonė, pogrupyje laimėjusi 3/5 kovas, atitinkamai užėmė 42 ir 49 vietas tarp 128 sportininkių.

Penktadienį rezultatais džiugino vaikinai. U15 grupėje fantastiškai pasirodė M. Medišauskas, pogrupyje laimėjęs 4/5 kovas, atkrintamosiose nukeliavo iki geriausiųjų 16-uko. Galutinėje įskaitoje užėmė 14-ą vietą tarp 250 fechtuotojų. Į pirmą šimtuką taip pat pateko A. Tamošiūnas užėmęs 85 vietą.

U13 grupėjė geriausiai iš Lietuvos fechtuotojų sekėsi M. Sipavičiui, kuris pogrupyje laimėjęs visas kovas, atkrintamosiose pralaimėjo tik kovoje dėl patekimo į 16 rezultatu 8:6 ir galutinėje įskaitoje užėmė 19-ą vietą tarp 223 dalyvių.

U11 berniukų grupėje puikiai pasirodė E.Lisovski, pogrupyje laimėjęs 4 kovas iš 5, dėl patekimo į 8 pralaimėjo Ukrainos atstovui ir galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą tarp 147 dalyvių. Tarp 64 geriausių pavyko patekti ir D. Gavrinui, K. Jevdomkimov ir R. Raukčiui, kurie atitinkamai užėmė 32, 33, 43 vietas.