Tarptautinis savaitgalis fechtuotojams – suaugusiųjų ir jaunių startai Barselonoje bei Krokuvoje

Šį savaitgalį Lietuvos fechtavimo jaunių merginų ir vaikinų bei moterų rinktinės startavo dvejose tarptautiniuose A klasės turnyruose. Abiejose varžybose mūsų šalies sportininkams geriau sekėsi pirmajame etape – pogrupiuose, kovojant iki 5 taškų, o antrasis etapas kovose iki 15 dūrių ne visiems buvo sėkmingas.Jaunių pasirodymas Lenkijoje

Jauniai Krokuvoje varžėsi „European Cadet Circuit“ turnyre, kuriame geriausiai pasirodė vilnietė Lurdė Grabovskytė iš „Gintarinės špagos“ klubo, pogrupyje laimėjusi visas 6 kovas, o finalinėje įskaitoje užėmusi 38-ą vietą iš 172 dalyvių. Karina Prokopovič liko 74-a,  Aušrinė Šimkutė – 88-a, Gerda Kriaučiūnaitė – 98-a, už šimtuko ribų liko Anastasija Pylinova, Eglė Rauktytė ir Monika Narbutaitė.

Iš vaikinų stipriausias buvo Kauno „Dvikovos” klubo fechtuotojas Matas Medišauskas, pogrupyje pelnęs keturias pergales iš šešių, o atkrentamuosiuose susitikimuose užėmęs 56-ą vietą iš 205 dalyvių. Į šimtuką nepateko Demjan Filon (106 vieta), Makar Lozenko (112) ir Aidas Tamošiūnas (189).

Tuo pačiu metu Barselonoje pasaulio taurės etape startavo suaugusių moterų rinktinė. Geriausiai pasirodė Paulina Bajorūnaitė, pirmąjį etapą užbaigusi su keturiomis pergalėmis iš šešių, o finalinėje įskaitoje užėmusi 116-ą vietą ir patekusi tarp 128 stipriausiųjų. Viktė Ažukaitė liko 152-a, o Olivija Mašalo ir Emilija Serapinaitė pasidalino 187-ą vietą iš 273 dalyvių.