V. Ažukaitė ir D. Vaivada – Lietuvos U23 varžybų nugalėtojai

2019 m. Kovo 30 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo U23 fechtavimo čempionatas. Čempionatas sutraukė stipriausius Lietuvos U23 sportininkus.

Merginų špagos rungtyje čempione tapo V. Ažukaitė. Varžybų favoritė, pogrupyje nugalėjo visus varžovus, atkrintamosiose taip pat nepaliko šansų priešininkams. Sidabro medalis atiteko I. Stavickajai, kuri finale atsilikdama rezultatu 10:5, dėl traumos nusprendė nebetęsti kovos. Trečiąsias vietas iškovojo A. Katkovaitė ir A. Seniutaitė. Iš viso dalyvavo 17 fechtuotojų.

Vaikinų špagos rungtyje nenugalimas buvo D. Vaivada. Pogrupyje laimėjo visas kovas, pusfinalio kovoje po dramatiškos kovos 15:14 įveikė R. Jukną, o finale nugalėjo E. Dvariškį ir iškovojo čempiono vardą. Sidabro medaliu puošėsi E. Dvariškis, bronzos medaliais – A. Salokas ir R. Jukna. Iš viso kovėsi 20 sportininkų.

Jau kitą savaitę Lietuvos kadetų ir jaunimo U20 fechtavimo komandos išvyksta į Pasaulio čempionatą Torūnėje (Lenkija). Rezultatus pranešime