FIE mokymai LFF administracijai

2020 Lapkričio 19-20 d. Lietuvos fechtavimo federacijos prezidentas Vytautas Polujanskas ir generalinis sekretorius Tomas Petronis, dalyvavo nuotoliniuose, tarptautinės fechtavimo federacijos FIE mokymuose.

Nuotoliniai mokymai vyko tris dienas ir susidėjo iš trijų modulių, kuriuose be administracinių dalykų, tokių kaip privaloma nacionalinių federacijų dokumentacija, licencijų taikymo taisyklės ir dalyvavimo tarptautinėse varžybose nuostatai. Taip pat, mokymų dalyviai buvo supažindinti su tvarios darnos politika, organizuojant tiek tarptautinius, tiek ir nacionalinius renginius.

Mokymų programą sudarė 3 moduliai.

  1. FIE funkcijos ir ištekliai

Dalyviams buvo pristatyta efektyvi paieška www.fie.org svetainėje, kad būtų lengva rasti svarbią informaciją. Taip pat, supažindinta apie procesą dalyvaujant FIE varžybose, licencijas, pilietybės pakeitimą, informaciją, kurią turi teikti nacionalinės federacijos.

2. FIE visuotinės pagalbos, įtraukimo ir plėtros programos

Suteikta informacija apie subsidijas federacijos, kurios dalyvauja zoninėse ir pasaulio čempionatų stovyklose bei FIE metiniame kongrese, įskaitant balsavimo ir kandidatūrų pristatymo procesus. FIE planai padėti federacijoms įranga ir FIE COVID pasaulinės paramos planai.

3. FIE politika ir geroji patirtis

Kibernetinis saugumas ir bendravimas su FIE, politikos ir FIE elgesio kodekso apsauga. Taip pat, buvo kalbama apie tvarumo politiką, bei kaip ji gali būti įgyvendinama regioniniu mastu.

Dalyvių gautus sertifikatus galite rasti ČIA

Mokymų programa – fie.org/articles/1014

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *