Lietuvos U17 ir U20 pirmojo etapo rezultatai

2021 m. Vasario 27 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių U17 ir jaunimo U20 pirmas etapas. Sportininkai išsiilgę varžybų, itin atkakliai kovėsi dėl prizinių vietų ir reitingo taškų. 1 etapas ir Kovo 6 d. vyksiantis U17/U20 Lietuvos čempionatas, padės priimti sprendimą, kurie fechtuotojai vyks į Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą Kaire (Egiptas) balandžio mėnesį.

Merginų U20 grupėje nenugalima buvo Lurdė Grabovskytė. Pogrupyje laimėjusi visas kovas, atkrintamosiose nesunkiai prasibrovė į finalą. Finale įveikusi Aušrinę Šimkutę 13:6 iškovojo aukso medalį. A. Šimkutė džiaugėsi sidabro medaliu. Bronzos medaliais pasipuošė Anastasija Pylinova ir Monika Narbutaitė.

Vaikinų jaunimo grupėje lygių sau neturėjo Alan Rynkevič. Įveikęs visus priešininkus pogrupyje, atkintamosiose taip pat nepaliko šansų varžovams ir iškovojo auksą. Sidabro medalį laimėjo Makar Lozenko, pogrupyje laimėjęs 3 kovas iš 6, atkrintamosiose parodė charakterį ir iš 6 reitingo vietos nukeliavo iki finalo. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Matas Medišauskas ir Mindaugas Sipavičius.

Merginų U17 grupėje itin atkakli kova vyko tarp Anastasijos Pylinovos ir Karinos Prokopovič. Abi merginos pogrupiuose laimėjo visas kovas, tad užėmė 1-2 vietas reitinge. Atkrintamosiose nugalėjo visas priešininkes ir finale kovėsi dėl aukso medalio. Po įtemptos kovos nugalėtoja tapo Karina Prokopovič įveikusi oponentę 15:14. Sidabro medalis atiteko Anastasijai Pylinovai, trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Kamila Jonynaitė ir Sofija Zavjalova.

Vaikinų jaunių grupėje nugalėtoju tapo Mindaugas Sipavičius, pogrupyje laimėjęs visas kovas, atkrintamosiose taip pat neturėjo sau lygių. Finale įveikęs varžovą 15:12, pasipuošė aukso medaliu. Vieną pralaimėjimą pogrupyje patyręs Džastinas Jasiulevičius, atkrintamosiose sėkmingai nukeliavo iki finalo ir laimėjo sidabro medalį. Bronzos medalius laimėjo Matas Medišauskas ir Daniel Sosna, kurie iki pusfinalių nebuvo patyrę pralaimėjimų.

Visus varžybų rezultatus galite rasti žemiau:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *