III-ojo Lietuvos taurės etapo rezultatai

2019 m. Vasario 16 d. Lietuvos fechtuotojai paminėjo kaudamiesi dėl trečiojo ir paskutiniojo Lietuvos suaugusiųjų taurės etapo nugalėtojo titulo.

Kovos šeštadienio rytą prasidėjo moterų špagos rungtimi. Nugalėtoja tapo E. Serapinaitė, pogrupyje nugalėjusi visas priešininkes, atkrintamosiose taip pat kovojo be pralaimėjimų. Sidabro medaliu džiaugėsi P. Bajorūnaitė, pogrupyje laimėjusi 4 kovas iš 6, atkrintamosiose tik finale nusileido varžybų nugalėtojai. Bronzos medalius iškovojo A. Švelnienė, vos vienu tašku dėl patekimo į finalą pralaimėjusi P. Bajorūnaitei, ir I. Serapinaitė pralaimėjusi sesei E. Serapinaitei. Iš viso dalyvavo 29 sportininkės.

Vyrų špagos rungtis taip pat pasižymėjo dramatiškomis ir azarto kupinomis kovomis. Nugalėtoju tapo D. Vaivada, pogrupyje laimėjęs 4 kovas iš 5, vėliau atkrintamosiose įveikęs visus priešininkus. Sidabro medalį iškovojo D. Strazdas, kuris pralaimėjimo kartėlį patyrė tik finale. Bronzos medaliais puošėsi V. Petraitis ir A. Fitkevičius, kurie savo priešininkus 8-uke įveikė vos vieno, lemiamo dūrio persvara. Iš viso kovose dalyvavo 37 sportininkai.

Visus rezultatus galite rasti čia

www.fechtavimas.lt straipsniai yra Lietuvos fechtavimo federacijos nuosavybė. Publikuojant negalima keisti teksto ir būtina nurodyti šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *