Vyrų startai Berlyno „Baltoje Meškoje”

Kasmetinės individualios suaugusių vyrų fechtavimo varžybos „Balta meška” sutraukia per 200 dalyvių iš viso Pasaulio. 2019 m. Vasario 23 d. turnyre startavo 6 lietuviai.

Geriausiai pasirodė T. Makarovas, pogrupyje neturėjęs sau lygių, laimėjo visas kovas. Atkrintamosiose iš karto pateko į 128. Dėl 64 nugalėjo šveicarą T. Fulscher – 15:8. Tačiau, kova dėl 32 nebuvo sėkminga, T. Makarovas rezultatu 15:6 nusileido vokiečiui S. Rein ir galutinėje įskaitoje užėmė itin aukštą 36 vietą. Iš viso varžybose dalyvavo net 236 fechtuotojai.

M. Tamošiūnas pogrupyje nugalėjo 4 varžovus iš 6, Atkrintamosiose dėl patekimo į 128 – 15:9 nugalėjo ispaną A. Rasheed, o dėl 64 – 15:11 palaužė vokietį J. Stumpf. Deja, į 32 patekti nepavyko, M. Tamošiūnas nusileido baltarusui D. Paulouski rezultatu 15:6. Galutinėje įskaitoje užimta 59 vieta.

E. Dvariškis pogrupyje laimėjęs 3 iš 6, atkrintamosiose vos vienu tašku – 12:11 pralaimėjo norvegui C. Bergh dėl patekimo į 128 ir užėmė 141 vietą. A. Salokas pogrupyje nugalėjo 2 varžovus iš 6, atkrintamosiose 15:11 pralaimėjo vokiečiui N. Bodoczi ir galutinėje įskaitoje užėmė 167 vietą.

L. Minkevičius ir A. Fitkevičius iškovojo po vieną pergalę ir neįveikė atkrintamųjų barjero. Galutinėje įskaitoje atitinkamai užimtos 194 ir 192 vietos.

Primename, kad vienam Lietuvos fechtutojui yra pavykę laimėti nugalėtojo taurę – T. Krasikovas 2010 metais triumfavo „Baltosios meškos” fechtavimo turnyre.