J. Subačiaus fechtavimo taurės nugalėtojai – V. Ažukaitė ir L. Minkevičius

2018 m. Spalio 13 d. Vyko jau 5-oji J. Subačiaus suaugusiųjų fechtavimo taurė pritraukusi per pusšimtį sportininkų iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Kovas pradėjo moterys. Nenugalima buvo Viktė Ažukaitė, kuri nepralaimėjusi nei vienos kovos iškovojo J. Subačiaus fechtavimo taurę. Sidabro medalis atiteko Paulina Bajorūnaitei, kuri į finalą prasibrovė po dramatiškos kovos, rezultatu 15:14 įveikusi treniruočių draugę Akvilę Katkovaitę. Bronzos medaliais džiaugėsi A. Katkovaitė ir Ivona Stavickaja. Iš viso varžybose dalyvavo 27 sportininkės.

Vyrų špagos rungtis taip pat buvo kupina netikėtumų ir aršių kovų. Tarp vyrų geriausiai pasirodė Lukas Minkevičius, turėjęs 1 pralaimėjimą porgupyje, bet parodęs charakterį ir atkrintamosiose laimėjęs visas kovas. Sidabro medaliu džiaugėsi po traumos grįžęs Povilas Markevičius. Bronzos medalius iškovojo Leonardas Kalininas ir buvęs olimpietis Edvinas Krungolcas. Varžybose kovėsi 30 fechtuotojai.

Subačiaus suaugusiųjų fechtavimo taurė taip pat yra ir pirmasis šiemet Lietuvos suaugusiųjų taurės etapas, kurio rezultatai prisidės prie sprendimo, kurie sportininkai vyks į Europos ir Pasaulio fechtavimo čempionatus. Jaunesniems fechtuotojams varžybos buvo puiki treniruotė prieš jau šį savaitgalį Spalio 20-21 d. Vilniuje vyksiantį Šiaurės Šalių jaunimo ir jaunių fechtavimo čempionatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *