Pasaulio taurės satelitte etapas „Kupittaa Tournament“18

2018 Spalio 6 d. Turku (Suomija) vyko Pasaulio taurės satelitte etapas „Kupittaa Tournament“.

Varžybose startavo 6 sportininkai iš Lietuvos – Paulina Bajorūnaitė, Viktė Ažukaitė, Regimantas Metiūnas, Algirdas Fitkevičius, Arnas Salokas ir Povilas Markevičius.

Kovas pradėjo vyrai. Pogrupyje A. Fitkevičius, A. Salokas ir P. Markevičius turėjo po tris pergales iš 6 galimų, o R. Metiūnas iškovojo vieną pergalę iš 6 galimų, todėl nepateko į atkrintamąsias. Panašūs vaikinų reitingo numeriai lėmė, kad atkrintamosiose susikovė du lietuviai – A. Salokas ir A. Fitkevičius. A. Salokui šį kartą šypsojosi sėkmė ir įveikęs varžovą pateko į geriausiųjų 32. P. Markevičiui teko susikauti su varžybų favoritu švedu L. Islas Flygare ir pripažinti priešininko pranašumą. A. Salokas dėl geriausiųjų 16 įveikė daną J. Olsen, tačiau prasibrauti į aštuntuką nepavyko. Galutinėje įskaitoje A. Salokas – 15 vt., P. Markevičius – 39 vt., A. Fitkevičius – 43 vt., R. Metiūnas – 59 vt. Iš 69 fechtuotojų.

Moterų grupėje kovėsi 54 fechtuotojos. V. Ažukaitė pogrupyje turėjo 4 pergales iš 5 galimų ir iš karto patekusi tarp geriausiųjų 32 praleido pirmąją atkrintamųjų kovą. P. Bajorūnaitė pogrupyje iškovojo 3 pergales iš 5, atkrintamosiose dėl geriausiųjų 32 įveikė švedę C. Lehrman rezultatu 15:10. Dėl papuolimo į 16-uką V. Ažukaitei nepavyko įveikti varžybų bronzos laimėtojai švedei A. Lindei. P. Bajorūnaitė įveikė 16-uko barjerą, tačiau suklupo ties 8-uku, rezultatu 15:14 pralaimėjusi suomei I. Syvalai. Galutinėje įskaitoje V. Ažukaitė užėmė 22-ą vietą, o P. Bajorūnaitė 15-ą vietą.

Spalio 13 d. Vyks Lietuvos suaugusiųjų taurės pirmasis etapas Kaune. Laukiame puikių ir įnirtingų kovų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *