Kauno m. vaikų ir jaunučių turnyro rezultatai

2023 m. Lapkričio 26 d. vyko Kauno miesto vaikų ir jaunučių turnyras, kuriame jaunieji talentai kovėsi 3-ose amžiaus grupėse – U11, U13 ir U15.

Jauniausiųjų U11 mergaičių grupės nugalėtoja tapo Toma Lastauskaitė, po dramatiškos kovos finale 8:7 įveikusi varžovę. Sidabro medaliu pasipuošė Urtė Osipauskaitė, nepralaimėjusi nei vienos kovos iki pat finalo. Bronzos medalius laimėjo Ksenija Peško ir Mela Imamalijeva.

U11 berniukų grupėje nenugalimas buvo Vainius Rauktys. Laimėjęs visas kovas porgupyje, atkrintamosiose sėkmingai nukeliavo iki finalo, kuriame 8:6 įveikė priešininką. Sidabro medalį laimėjo Armin Ragoško, atkrintamosiose startavęs iš 2-os reitingo pozicijos. Bronzos medaliais pasipuošė Nojus Suopys ir Atas Salyginas.

U13 merginų grupėje aukso medalį laimėjo Lizaveta Shahava, pralaimėjusi vieną kovą pogrupyje ir atkrintamosiose pasiekusi finalą, jame 12:9 įveikė varžovę. Sidabro medalį laimėjo Luka Eva Nausėdė atkrintamosiose kovas pradėjusi iš 4-osios reitingo pozicijos. Bronzos medaliais pasipuošė Smiltija Serbentaitė ir Žaneta Skliut.

U13 berniukų grupėje nugalėtoju tapo Artemij Sosna. Pogrupyje vieną pralaimėjimą patyręs sportininkas, kovose iki 12 dūrių, be vargo nukeliavo iki finalo, kuriame 12:6 užtikrintai nugalėjo priešininką. Sidabro medalį laimėjo Simonas Lalas, iki lemtingos dvikovos kovojęs be pralaimėjimų. Bronzos medaliais džiaugėsi Mykolas Rojus ir Ivan Lozenko.

Vyriausiųjų U15 merginų špagos rungtyje lygių sau neturėjo Patricija Vitonė. Laimėjusi visas kovas pogrupyje, atkrintamosiose priešininkėms nepaliko jokių vilčių. Sidabro medalį laimėjo Grytė Stoškutė, pogrupyje pralaimėjusi vieną dvikovą, atkrintamosiose tik finale nusileido varžovei. Bronzos medalius laimėjo Neida Maziliauskaitė ir Vasarė Pavlovaitė.

U15 vaikinų grupės nugalėtoju tapo Algirdas Palčinskas, varžybų favoritu buvęs jau pasibaigus pogrupių etapui. Finale 15:7 įveikęs varžovą pasipuošė aukso medaliu. Sidabrą laimėjo Laurynas Laucius, pogrupyję pralaimėjęs dvi kovas. Bronzos medalius laimėjo Modestas Stoškus ir Ilja Ivanikov.