LFF bendradarbiaus su Lietuvos Sporto universitetu

Fechtavimas Lietuvoje – sparčiai auganti ir populiarėjanti sporto šaka. Stengiamės augti ir daryti viską, kad fechtuotis Lietuvoje galėtų vis daugiau žmonių, turėtume geras sąlygas treniruotėms ir varžybų rengimui.

„Lietuvos sporto universiteto (LSU) rektorė Diana Rėklaitienė ir Lietuvos fechtavimo federacijos (LFF) prezidentas Vytautas Polujanskas pasirašė šių dviejų institucijų bendradarbiavimo sutartį.” 

Lietuvos sporto universitetas leis kelti trenerių kvalifikaciją, LSU rengiamuose mokymuose, kursuose, seminaruose, dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose, taip pat atlikti sportininkų testavimus ir vykdyti mokslinius tyrimus. Lietuvos fechtavimo federacijas suteiks galimybę LSU studentams atlikti praktiką federacijoje ir iš arčiau susipažinti su LFF vykstančiais procesais. Bendradarbiavimo sutartis numato vykdyti bendrus projektus.

Fechtavimasis – intelektuali sporto šaka, įtraukta į visas olimpines žaidynes, pastaraisiais metais populiarėja ir Lietuvoje. Taigi reikia ir profesionalių trenerių, kurie fechtuotojams suteiktų naujausių teorinių bei praktinių žinių. Tikimės, kad padedant LSU sporto mokslininkams ir dėstytojams fechtavimosi tradicijos Lietuvoje stiprės“, – sakė LFF prezidentas V. Polujanskas

Šaltinis – Lietuvos Sporto universitetas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *