„Iron Wolf’19” nugalėtoja Ž. Žilionė

2019 Lapkričio 16-17 d. Vilniuje vyko mėgėjų varžybos „Iron Wolf 2019”. Ankstų šeštadienio rytą kovėsi 43 moterys ir 64 vyrai. Intriguojančios kovos ir emocijos lydėjo visą dieną.

Vyrų grupėje lietuviams patekti tarp 4 geriausių nepavyko. Varžybose nenugalimas buvo svečias iš Rusijos Y. Niyzov, pogrupyje neturėjo sau lygių, atkrintamosiose įveikė visus varžovus ir džiaugėsi aukščiausios prabos medaliu. Sidabro medalį iškovojo baltarusis A. Staradynau, pogrupyje pralaimėjęs vieną kovą, bet 6 reitingo numeris atkrintamosiose nesukliudė nukeliauti iki finalo. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas užėmė lenkas I. Pilutkiewicz ir rusas M. Mlejnek. Vos per plauką nuo medalių liko lietuvis Justinas Katkus, užėmęs 5 vietą.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo lietuvė Živilė Žilionė. Pogrupyje įveikusi visas varžoves ir atkrintamosiose gavusi 1 reitingo numerį, vardą apgynė ir įveikusi visas varžoves, o finale rusijos sportininkę, džiaugėsi aukso medaliu. Sidabro medalį iškovojo rusė E. Puchkova, kuri taip pat pakeliui į finalą nebuvo pajutusi pralaimėjimo kartėlio. Bronzos medalius iškovojo rusė E. Ustinova ir ukrainietė T. Verteletska.

Varžybos vykdomos antrus metus susilaukė itin didelio dėmesio tarptautinėje arenoje ir sutraukia vis daugiau sportininkų iš viso pasaulio.