Jaunių ir jaunimo čempionato rezultatai

Lietuvos fechtavimo pirmosios 2019 m. varžybos Sausio 5-6 d. vyko Vilniuje. Jauniai U17 ir jaunimas U20 kovėsi dėl čempiono vardo.

Šeštadienio rytą kovas pradėjo U17 merginų fechtuotojos. Nenugalima buvo M. Rėkutė, pogrupyje laimėjusi visas kovas, atkrintamosiose nužingsniavo iki finalo, kuriame 15:13 nugalėjo L. Grabovskytę. Bronzos medaliais džiaugėsi M. Gineitytė ir E. Rauktytė. Iš viso dalyvavo 20 fechtuotojų.

Vaikinų jaunių čempionu tapo favoritu laikytas A. Rynkevič. Pogrupyje nugalėjęs visus varžovus, atkrintamosiose taip pat neturėjo sau lygių. Sidabro medaliu džiaugėsi charakterį pademonstravęs A. Tamošiūnas. Bronzos medalius iškovojo M. Lozenko ir J. Šapovalov. Iš viso dalyvavo 26 sportininkai.

Sekmadienio rytas prasidėjo vyresniųjų U20 merginų rungtimi. Čempione tapo I. Stavickaja, pogrupyje 5 iš 7 kovas laimėjusi, atkrintamosiose įveikė visas varžoves. Finalas buvo intriguojantis, I. Stavickaja nugalėjo O. Mašalo rezultatu 15:14. Trečiąsias vietas užėmė L. Grabovskytė ir K. Prokopovič. Iš viso dalyvavo 15 fechtuotojų.

Vaikinų grupėje čempionu tapęs L. Kalininas, kovas pradėjo nelengvai. Pogrupyje laimėjo 3 kovas iš 5, tačiau atkrintamosiose parodė charakterį ir be didesnių sunkumų nugalėjo visus priešininkus. Sidabro medalį iškovojo A. Rynkevič, bronzos medalius – G. Gudlevičius bei R. Jukna. Iš viso kovėsi 17 sportininkų.

www.fechtavimas.lt straipsniai yra Lietuvos fechtavimo federacijos nuosavybė. Draudžiama publikuoti be federacijos sutikimo.