Vilniuje įvyko rekordinės “Arimex fechtavimo taurės” varžybos

Lapkričio 26 d., šeštadienį Vilniuje jaunieji fechtuotojai rungėsi “Arimex fechtavimo taurės” – Lietuvos vaikų ir jaunučių pirmenybių varžybose. Turnyras organizatorius ir visą fechtavimo bendruomenę nudžiugino dėl kelių priežasčių – šiais metais varžybose kovojo rekordinis dalyvių skaičius (net 114) iš Lietuvos ir Baltarusijos, bei pirmą kartą, po daugiau nei 20 metų pertraukos, oficialiose varžybose dalyvavo Šiaulių miesto atstovai.

Jaunieji špagininkai rungėsi trijose amžiaus grupėse ir po beveik 10 valandų trukusio kovų maratono išsidalijo medalius bei rėmėjų dovanas.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje (gimę 2005 m. ir jaunesni) tarp 21 dalyvės nugalėtoja tapo Karina Prokopovič, sidabru džiaugėsi Liepa Zaronskytė, o bronzos medalius dalijosi Arina Chlebopašnikova ir Beatričė Minderytė. Šios amžiaus grupės berniukų varžybose tarp 22 dalyvių geriausias buvo Vytis Aleksa, antrąją vietą iškovojo Augustas Pupinas, o dvi trečiąsias dalijosi Mindaugas Sipavičius ir Daniel Sosna.

Vidurinėje amžiaus grupėje (gimę 2003 m. ir jaunesni) iš 17 merginų geriausiai pasirodė Lurdė Grabovskytė, sidabras teko baltarusei Aliaksandrai Tsurskajai, pirmoji bronza – pastarosios tėvynainei Ekatirinai Aleksejevai, antrasis bronzos medalis – Eglei Rauktytei. Vaikinų tarpe iš 24 dalyvių pirmosios dvi vietos teko svečiams – auksu pasipuošė Markas Semanenka, sidabru – Mihailas Pučkovskij, o bronzos medaliais – Aronas Balčiūnas bei Ilja Ivaškov.

Vyriausiųjų amžiaus grupėje (gimę 2001 m. ir jaunesni) tarp 12 merginų nugalėtoja tapo Patricija Ščetko, antrąją vietą iškovojo Ivona Stavickaja, o dvi trečiąsias – Aleksandra Dresvianina ir Liucija Lipavičiūtė. Tarp 18 vaikinų auksą iškovojo Dominykas Činga, sidabrą – Alan Rynkevič, o bronzą – Aronas Balčiūnas ir Domantas Ivanauskas.